Aktuálny ročník

Informácie o aktuálnom ročníku súťaže
 

Krajské kolá sa uskutočnia 7.2.2023 v Bratislave a 16.2.2023 v Košiciach.

Krajských kôl sa zúčastňujú trojčlenné družstvá, pričom každý člen družstva referuje, oponuje a recenzuje jednu úlohu. Študenti jednej školy, bez ohľadu na zaradenie do tímov, musia prezentovať riešenia rôznych úloh. Krajské kolo prebieha celé v slovenčine. 

Bratislava

Súťaž sa koná 7.2.2023 na FMFI UK so začiatkom o 7:45 a koncom cca 18:00. Pavúk súťaže je v prílohe. 

Prihlásené družstvá:

GJH1:   

Katarína Gersová         - 11. Guľa na feritovej tyči

Maxim Rozdilský         - 7. Faradayove vlny          

Anna Oleárová (Gymnázium Vazovova)        - 12. Ryžová činka     

GJH2:   

Lubomír Polonec         - 12. Ryžová činka

Marián Hajzok             - 3. Siréna

Jakub Nemček             - 8. Eulerovo kyvadlo         

GJH3:   

Štefan Kotlárik             - 2. Kmitajúca guľa

Nina Ďuračková           - 14. Zákon lomu  

Simona Scharingerová             - 15. Palacinkový kolotoč  

1. SG1   

Alex Omelka                     - 2. Kmitajúca guľa      

Viktor Csontos                 - 1. Fraktálne prsty 

Matej Krajňák                   -13. Ponyho tepelná trubica

1. SG2     

Richard Přibáň                   - 7. Faradayove vlny

Gabriel Beňo                      - 3. Siréna     

Karin Behanová                   - 17. Spomaľovací pás                 

ŠPMDaG            

Alfred Brix                   – 8 eulerove kyvadlo

Filip Pavlac                  – 12 ryžová činka     

Juraj Ondruš               – 17 Spomaľovací pás         

Modra:

Samuel Vavrovič           -17. Spomaľovací pás 

Patrik Granec                - 8. Eulerovo kyvadlo        

Maroš Michalík             - 5. Pískajúce sitko              

Spojené družstvo:     

Matej Zigo (ŠPMDaG)      - 4. Greeen line     

Jakub Buzalka (PB)         - 17.  Spomaľovací pás

Júlia Brezinová (Modra)    - 3. Siréna       

Poroty

 

  F108  
F109    
  Fyzboj 1 Fyzboj2 Fyzboj3 Fyzboj 1 Fyzboj2 Fyzboj3
Predseda Plesch Plesch Plesch Ružičková Ružičková Ružičková
  Chrobáková Chrobáková Chrobáková Markoš Badin Badin
  Neilinger Nielinger Baránek Nagy Nagy Nagy
  Grančič Grančič Grančič Kern Kern Kern
    Markoš     Baránek  
             
Časomiera Pleschová Pleschová Pleschová Kundracik Kundracik Kundracik

 

Košice

  1. Gymnázium, Poštová 9, Košice

Filip Minarik                                                                               12 Ryžová činka

Samuel Šandor                                                                          08 Eulerovo kyvadlo

Barbora Sokolovičová                                                              06 Magneto-mechanický oscilátor

2. Gymnázium, Poštová 9, Košice + Gymnázium sv. Edity Steinovej Košice

Adam Ilčík                                                                                  17 Spomaľovací pás

Filip Sluk                                                                                     04 Farebná čiara

Daniel Müller (GYMES)                                                            08 Eulerovo kyvadlo

Gymnázia Šrobárova v Košiciach + GJAR Prešov

Gburík Matúš                                                                            10 Proti prúdu

Gburíková Miriam                                                                    04 Farebná čiara

Aneta Štefančinová (GJAR)                                                     01 Fraktálne prsty

Gymnázium sv. Edity Steinovej Košice

Juraj Jenčár                                                                                11 Guľa na feritovej tyči

Silvia Poľačková                                                                        02 Kmitajúca guľa

Tomáš Olšinár                                                                           04 Farebná čiara

Súkromná stredná odborná škola Poprad

Lukáš Ferianček                                                                        10 Proti prúdu

Michal Rataj                                                                              17 Spomaľovací pás

Gréta Ištoková                                                                           01 Fraktálne prsty

1. Gymnázia Šrobárova v Košiciach

Mičuch Martin                                                                          01 Fraktálne prsty

Dunca Martin                                                                            11 Guľa na feritovej tyči

Rušinová Martina                                                                     17 Spomaľovací pás

2. Gymnázia Šrobárova v Košiciach

Marcinčák Martin                                                                     06 Magneto-mechanický oscilátor

Zini Angelica Scarlett                                                               16 Termoakustický stroj

Pisarčíková Viktória                                                                  03 Siréna

Gymnázium, Alejová 1, Košice

Adrián Mikolaj                                                                           16 Termoakustický stroj

Ladislav Antoži                                                                          17 Spomaľovací pás

Jakub Müller                                                                              15 Palacinkový kolotoč

Gymnázium Sobrance

Emil Dzvonik                                                                              01 Fraktálne prsty

Janka Fečíková                                                                          04 Farebná čiara

Miriam Železníková                                                                  05 Pískajúca sieť

1. GJAR Prešov

Tadeáš Pastorek                                                                       08 Eulerovo kyvadlo

Michal Bulla                                                                               10 Proti prúdu

Ján Kolesár                                                                                 13 Ponyho tepelná trubica

2. GJAR Prešov

Tamara Kuchariková                                                                07 Faradayove vlny

Filip Hladký                                                                                03 Siréna

Karol Marinica                                                                           16 Termoakustický stroj

Súbory na stiahnutie

Názov súboruVeľkosť súboruAkcia
KK_TMF_KE_16_02_2023_rozpis.pdf62 kBStiahnuť
pavuk_BA.pdf205 kBStiahnuť