Aktuálny ročník

Informácie o aktuálnom ročníku súťaže
 

Celoštátne kolo TMF sa prebehlo v dňoch 2. až 5. apríla 2019 v Bratislave. Poradie po finále:

Place Team Points
1 1.SG Bajkalská BA 44.9
2 GJH BA 43.2
3 G Poštová KE 39.5

V prílohe sú dokumenty k súťaži - súťažný pavúk, rozpis porotcov, priebežné výsledky, prehľad úloh a hodnotiace hárky. 

Výsledky po výberových fyzbojoch

Miesto Tím Body
1 G Poštová KE 171.9
2 1.SG Bajkalská BA 171.4
3 GJH BA 157.7
4 G Šrobárova + Poštová KE 113.0
5 G Raymana PO 110.0
6 G Olgy Havlové Ostrava 103.5


 POZVÁNKA

na celoštátne kolo 27. ročníka Turnaja mladých fyzikov

2. – 5. 4. 2019, Bratislava

Registrácia a ubytovanie mimobratislavských účastníkov, stravovanie (raňajky, večere): Centrum účelových zariadení, stredisko Inštitút pre verejnú správu, M. Schneidera Trnavského 1/A, Bratislava, www.ivs.sk

Registrácia neubytovaných účastníkov, otvorenie súťaže, súťaž, stravovanie (obedy): IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže, Karloveská 64, Bratislava, www.iuventa.sk

Finále, slávnostné vyhodnotenie súťaže: Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, Primaciálne nám. 1, Bratislava

Program


2. 4. 2019 – utorok

17:00 – 17:30      Registrácia a ubytovanie mimobratislavských účastníkov (IVS)

17:30 – 18:00      Večera pre ubytovaných účastníkov

3. 4. 2019 – streda

07:00 – 07:30      Raňajky pre ubytovaných účastníkov

08:00 – 08:30       Registrácia neubytovaných účastníkov (IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže)

08:30 – 09:00       Otvorenie celoštátneho kola, rozlosovanie

09:00 – 13:00       Prvé semifinálové fyzboje

13:00 – 13:30       Obed

13:30 – 17:30       Druhé semifinálové fyzboje

18:00 – 19:00       Večera pre ubytovaných účastníkov

4. 4. 2019 – štvrtok

07:00 – 07:30      Raňajky pre ubytovaných účastníkov

08:00 – 12:00      Tretie semifinálové fyzboje

12:00 – 13:00      Obed

13:00 – 17:00      Štvrté semifinálové fyzboje (družstvá si vyberajú úlohu)

17:30 – 18:30      Večera pre ubytovaných účastníkov

17:00 – 19:00      Zasadnutie Celoštátnej komisie Turnaja mladých fyzikov

5. 4. 2019 – piatok

06:45 – 07:15       Raňajky, odchod ubytovaných účastníkov

07:15 – 07:45       Presun do Zrkadlovej siene Primaciálneho paláca

08:00 – 12:00       Finále

12:30 – 14:00       Slávnostné vyhlásenie výsledkov a odovzdanie cien,
výber reprezentantov na medzinárodné kolá

14:00      Oficiálne ukončenie celoštátneho kola

                  Obed

Súbory na stiahnutie

Názov súboruVeľkosť súboruAkcia
Poroty.docx12 kBStiahnuť
SS_F1_101.pdf16762 kBStiahnuť
SS_F1_102.pdf17972 kBStiahnuť
SS_F2_101.pdf17560 kBStiahnuť
SS_F2_102.pdf17113 kBStiahnuť
SS_F3_101.pdf19874 kBStiahnuť
SS_F3_102.pdf17100 kBStiahnuť
SS_F4_101.pdf19222 kBStiahnuť
SS_F4_102.pdf17685 kBStiahnuť
SS_Final.pdf22791 kBStiahnuť
Sutazny_pavuk.xlsx17 kBStiahnuť
f2overview.htm2 kBStiahnuť
f2results.htm1 kBStiahnuť
f4results.htm1 kBStiahnuť
scoresheet_v.15.3.19.pdf466 kBStiahnuť